خانه / کنکور سراسری / زبان تخصصی / زبان تخصصی و کلاس های آنلاین

زبان تخصصی و کلاس های آنلاین

درود به دوستان عزیز و داوطلبان رشته زبان و آزمون زبان تخصصی 🌹

همانطور که می دانید در سطح تهران به دلیل دشواری آزمون، گستردگی سر فصل ها، مشخص نبودن منابع، سطح سواد پایین اکثر اساتید زبان کنکور و دلایل دیگر، کلاس های زبان تخصصی گروهی در تهران برگزار نمی شود. متاسفانه اساتید این درس در سطح کشور به تعداد انگشت های دست هم نمی رسند و شاید فقط 3 نفر در سطح کشور هستیم که این کلاس های زبان تخصصی را برگزار می کنیم.😢

در کنکور زبان سال 1403 تغییرات زیادی را خواهیم داشت. مجموع تعداد سوالات ثابت و همان 70 عدد باقی ماند. تعداد سوال های گرامر تخصصی و واژگان افزایش یافت. تعداد سوال های کاربرد زبانی ( مکالمه) و کلوز تست کاهش داشت. تعداد درک مطلب ها از دو عدد به سه عدد افزایش یافت.

با توجه به توضیحات فوق, تصمیم به برگزاری کلاس های زبان تخصصی به صورت آنلاین خصوصی در چهار سال گذشته گرفتم و خداروشکر تا حد زیادی در این زمینه موفق بودم.

توضیحات دوره

در دوره آموزشی زبان تخصصی، سرفصل های گرامری، کاربردهای زبانی، واژگان ضروری، تکنینک های درک مطلب و غیره که مربوط به زبان تخصصی است تدریس خواهد شد. تکالیفی برای انجام برای جلسه بعد داده خواهد شد. در صورت انجام و تایید استاد به سرفصل بعدی خواهیم رفت. لازم به ذکر است که الویت کار روی کتاب ها و جزوات خودم( استاد فراهانی) است.

هزاران نفر توانستند پس شما هم می توانید.

این دوره برای دانش آموزان زبان تخصصی که سطح متوسط دارند حدود 15 تا 20 جلسه طول خواهد کشید. همه سرفصل های لازم به همراه سوال های چهارگزینه ای تدریس و تمرین خواهد شد تا به آمادگی کامل برسید.

هزینه دوره

دوره خصوصی آمادگی برای کنکور زبان حدود شش میلیون تومان هزینه دارد. زمان هر جلسه حدود یک ساعت می باشد و در پلت فرم های مختلف به خصوص Zoom/ Google Meet انجام می شود. جزوات برای دانش آموزان ارسال می گردد و هم زمان نیز برای او روی صفحه نمایش داده می شود.

دانش آموزان که به جلسات تک و محدود برای رفع اشکال روی بخش خاصی نیاز دارند، بر اساس جلسه ای 300 هزار تومان محاسبه می شود.

جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی ساعت کلاس از طریق شماره پشتیبانی یا چت باکس پایین سایت درخواست و تلفن خود را بنویسید.

منابع آزمون تخصصی

منابع اعلامی خاصی برای آزمون وجود ندارد و باید کتاب های دوره دبیرستان را به طور کامل مطالعه کنید. با این وجود در مقاله ای مفصل برای شما نوشتم و کافی است در بخش زبان تخصصی سایت جستجو کنید.

جزوه واژگان زبان تخصصی و جزوه گرامر تخصصی به همراه سایر جزوات که به طور حرفه ای و به روز برای شما تدارک دیده شده را بخوانید تا برای این آزمون سخت آماده شوید. همچنین اگر شرایط استفاده از دوره ها را ندارید، می توانید جزوات را از طریق فروشگاه سایت تهیه کنید.

زبان تخصصی
واژگان زبان تخصصی

یکی از بخش های آزمون زبان تخصصی که گاهی چالش برانگیز است بخش کاربردهای زبانی است. این بخش شامل مکالمه دو یا چند نفر است و دارای چند جای خالی می باشد که باید با توجه به دانش واژگانی خود بتوانید آن ها را کامل کنید. برخی سال ها سوال تکراری نیز داشته ایم که در جزوه زیر بوده است.

کاربردهای زبانی زبان تخصصی
نمونه سوالات بخش کاربردهای زبانی کنکورهای رشته زبان انگلیسی و زبان تخصصی

جزوه کامل گرامر زبان تخصصی دارای همه سرفصل های لازم برای موفقیت شما در آزمون کنکور زبان است. لازم به ذکر است که همه سوالات چهارگزینه ای دارای پاسخ تشریحی می باشند.

توجه مهم

متاسفانه به دلیل عدم آشنایی مشاوران و یا باند بازی و گرفتن درصد از برخی انتشارات، آگاهی نداشتن از سوال ها و شیوه طراحی آزمون زبان تخصصی و فقط بر اساس شنیده های قدیم، کتاب هایی را معرفی می کنند که حتی یک سوال کنکور از آن ها در این سال ها مطرح نشده است و فقط اتلاف هزینه و سردر گمی است. بنابراین وقتی به حرف های ما رسیدید تا دیر نشده فورا اقدام کنید.

بهترین منبع ارزیابی برای کسانی که احساس می کنند به جزوات نیازی ندارند همان سوال های کنکورهای سال های قبل است که در محصولی متفاوت آن را برای شما جمع آوری کرده ام تا با سبک و سطح سوال ها بیشتر آشنا شوید.

سوالات کنکور سراسری زبان تخصصی
مجموعه سوالات کنکور سراسری زبان تخصصی با پاسخ تشریحی کامل ( مهم ترین منبع مطالعاتی رشته زبان )

چگونه ثبت نام کنم؟

شما می توانید برای ارتباط با استاد و یا گرفتن اطلاعات بیشتر با واتس اپ شماره تلفن ۰۹۱۲۱۱۵۰۷۸۶، و یا از طریق صفحه اینستاگرام استاد تماس حاصل کنید.

اینستاگرام
youtube logo 2
کانال یوتوب ما را دنبال کنید.

نتیجه گیری

موفقیت در این رشته، هنر و تخصص و سواد خاصی می خواهد که به مرور و زیر نظر اساتید واقعی بدست می آید نه فقط با خرید کتاب و جزوه. بنابراین زمانی که جدی بودید در کنار شما خواهم بود.

خودم 4
کلاس های آنلاین آیلتس، سلپیپ و مکالمه با استاد فراهانی

درباره ادمین زبان انگلیسی

بیست و یک سال سابقه آموزشی, تالیف بیش از 28 عنوان کتاب رسمی و نوشتن 200 مقاله زبان انگلیسی سطوح مختلف.

حتما ببینید

افعال حسی

افعال حسی افعالی هستند که نشان دهنده حواس پنج گانه هستند که به وسیله آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

youtube logo 2
صفحه یوتوب ما را دنبال کنید.
error: Content is protected !!