خانه / امتحانات نهایی / بودجه بندی امتحان زبان انگلیسی دوازدهم

بودجه بندی امتحان زبان انگلیسی دوازدهم

در این نوشته به طور کوتاه و سریع بودجه بندی امتحان زبان انگلیسی دوازدهم را بررسی می کنیم. با توجه به اهمیت امتحانات نهایی در آخرین اعلامیه های سازمان سنجش به خصوص دوازدهم برای قبولی در دانشگاه ها باید به صورت تخصصی تر و مفهومی تر با زبان انگلیسی پایه دوازدهم، انواع سوال ها و بودجه بندی آزمون نهایی آشنا شویم.

✅ بارم بندی امتحان زبان انگلیسی دوازدهم ( نهایی خرداد ماه)

نوبت دومنوبت اولمهارت
4Speaking
94Listening
104Reading
84Writing
62Grammar
72Vocabulary

حال با توجه به بارم بندی امتحان زبان انگلیسی پایه دوازدهم به راحتی می توانید روی قسمت های مختلف تمرین کنید و نمره خود را بالا ببرید و معدل را ترمیم کنید. رفع اشکال نیر به طور رایگان در چت باکس سایت یا فضای مجازی برای شما فراهم شده است.

پیدا کردن نقاط ضغف

تشخیص نقاط ضغف در قسمت های مختلف قبل از امتحان سبب پیشرفت شما خواهد شد. بنابراین به آسانی می توانید با توجه به این نکته آن ها را تبدیل به نقطه قوت کنید و از دیگران برتری بجویید.

youtube logo 2

✅ برای امتحان از چه منابعی استفاده کنم؟

هموار در کلاس ها و فضای مجازی گفته و تاکید کردیم که اولین و اصلی ترین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان خود کتاب درسی است. هرگز نباید از مطالعه کتاب درسی غافل شد حتی شما دوست عزیز که زبان قوی دارید. تمرین ها و حتی شکل های کتاب دانش آموز و کار را خط به خط بررسی کنید.

بعد از پایان مطالعه و حل تمرین های کتاب نوبت به بهترین منبع برای ارتقا و ترمیم معدل می رسد که همان سوال های امتحان زبان انگلیسی نهایی سال های قبل است. با این تفاوت که برای قسمت شنیداری نیاز به تمرین بیشتر دارید که برای شما فایل هایی به رایگان قراردادم تا روی این بخش نیز تسلط پیدا کنید. برای بخش شنیداری در مقالات سایت جستجو کنید تا مقالات عالی را پیدا و مطالعه کنید.

می توانید نمونه سوالات امتحانات نهایی پایه دوازدهم را با تفکیک موضوعی برای تمرین از طریق کلیک روی تصاویر زیر یا فروشگاه سایت تهیه بفرمایید.

امتحان زبان انگلیسی دوازدهم
جزوه نمونه سوالات نهایی دوازدهم
زبان دوازدهم
15 دوره امتحان نهایی زبان انگلیسی دوازدهم
آپارات، آیلتس، کلمات ناآشنا
کانال آپارات

درباره ادمین زبان انگلیسی

بیست و یک سال سابقه آموزشی, تالیف بیش از 28 عنوان کتاب رسمی و نوشتن 200 مقاله زبان انگلیسی سطوح مختلف.

حتما ببینید

آزمون شبیه ساز تمرین کنید

در این مقاله با هم به بررسی فواید آزمون شبیه ساز برای ارتقا معدل می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

youtube logo 2
صفحه یوتوب ما را دنبال کنید.
error: Content is protected !!