خانه / مشاوره / بهترین جزوات زبان کنکور و امتحان نهایی

بهترین جزوات زبان کنکور و امتحان نهایی

باید در ابتدا بگویم که سال کنکور و دوران دبیرستان پر از چالش است. یکی از آن هاپیدا کردن بهترین جزوات و خواندن آن ها برای امتحان نهایی می باشد. البته که جزوات رایگان زیادی در سایت ها یا کانال ها می توان یافت ولی آیا همه آن ها مفید هستند یا خواندن آن ها چیزی بجز اتلاف وقت نیست.

یک دانش آموز ابتدا باید بتواند نقاط ضعف خود را در درس زبان انگلیسی پیدا کند و بعد به دنبال رفع ایرادات باشد. با توجه به اینکه ما در زبان چهار بخش داریم بنابراین به راحتی می توانیم به صورت تفکیکی ایرادهای کارمان را پیدا کنیم و مشکل را رفع کنیم.

ویژگی های بهترین جزوات دبیرستان

جزوات دبیرستانی ابزاری ضروری برای انتقال اطلاعات مهم به دانش آموزان، والدین و معلمان است. ایجاد یک جزوه با کیفیت بالا مستلزم تمرکز بر ویژگی های خاصی است که آن را هم آموزنده و هم جذاب می کند. یکی از مهمترین ویژگی های بهترین جزوات دبیرستانی، وضوح است. زبان باید ساده و قابل فهم باشد و اطلاعات مختصری داشته باشد که به راحتی قابل هضم باشد. علاوه بر این، یک جزوه خوب دبیرستانی باید از نظر بصری جذاب باشد، با طرح ها، گرافیک ها و تصاویر چشم نواز که ظاهر و احساس کلی را بهبود می بخشد.

یکی دیگر از عوامل کلیدی مرتبط بودن است. اطلاعات مندرج در جزوه باید مربوط به مخاطبان باشد و موضوعات مربوط به دانش آموزان دبیرستانی مانند شرایط ورود به کالج، فعالیت های فوق برنامه را پوشش دهد. و سیاست های مدرسه در نهایت، بهترین جزوات دبیرستانی نیز بسیار در دسترس هستند، با اطلاعات تماس واضح اگر کسی سؤالی داشته باشد یا به راهنمایی بیشتری نیاز داشته باشد. به طور کلی، مؤثرترین جزوات دبیرستانی آنهایی هستند که خواندن آنها آسان، از نظر بصری جذاب، مرتبط و در دسترس برای همه باشد.

اگر در بخش گرامر نمی دانید کار را چگونه آغاز کنید، باید به شما بگویم که جزواتی که درس به درس هستند کمکی به شما در یادگیری کامل و نتیجه گرفتن در این بخش نمی کنند. به خصوص آن ها که در سایت ها رایگان هستند و جنبه تبلیغاتی دارند. هیچ دانش آموز ضعیفی نمی تواند بدون دیدن فیلم آموزشی یا حضور در کلاس سرفصل های گرامر را به طور مناسبی یاد بگیرد.

بنابراین به شما پیشنهاد می کنم تا کارگاه و جزوه زیر را تهیه کنید تا به قدرتی بی نهایت در این بخش برسید و وقت خود را تلف کنید. لازم به ذکر است که بعد از مطالعه، از رفع اشکال رایگان توسط استاد و تیم ما در فضای مجازی تا روز امتحان برخوردار هستید.

گرامر زبان انگلیسی عمومی
فیلم آموزشی گرامر زبان عمومی

اگر در بخش واژگان به دنبال جزوه خوب و کاربردی هستید به شما صد در صد جزوه واژگان همنشین استاد کیاوش فراهانی را معرفی می کنم. این جزوه شامل همه کلمات مهم و اصطلاحات کاربردی دوره دوم متوسطه یعنی کتاب های دهم، یازدهم و دوازدهم است.

این جزوه پرفروش ترین محصول سایت در سه سال اخیر بابیش از 5 هزار نسخه فروش در می باشد.

واژه نامه دبیرستان
همه کلمات زبان انگلیسی دبیرستان با روشی نوین فقط در 15 صفحه

کلوز تست یکی از بخش های دشوار آزمون ها در انگلیسی است و نیاز به تمرین دارد زیرا با سوال واژگان متفاوت است. اگر تسلط روی واژگان دارید و به دنبال جزوه برای تمرین کلوز تست هستید، می توانید از جزوه تمرینی کلوز تست زیر که حدود 60 صفحه می باشد استفاده کنید و لذت ببرید. این جزوه شامل سرفصل های متنوع و سوال های آزمون های سراسری در این بخش با ترجمه کامل است.

بهترین جزوات کلوز تست

اگر ضعیف هستید اصلا جزوه ای را برای این بخش به شما پیشنهاد نمی کنم چون کمی مفهومی است و باید توانایی نسبتا خوبی در ترجمه داشته باشید. بنابراین دیدن کارگاه ها و فیلم های آموزشی درک مطلب را به شما پیشنهاد می کنم. اما اگر قوی هستید و یا فیلم های آموزشی درک مطلب را قبلا مشاهده کرده اید باید به دنبال جزوه تمرینی برای درک مطلب باشید. یکی از جزوات تمرین درک مطلب به همراه تصاویر جذاب و ترجمه کامل که شامل همه درک مطلب های کنکور های سراسری و آزمون های مدارس مختلف می شود را به شما پیشنهاد می کنم.

می توانید از طریق لینک های زیر آن ها را تهیه کنید و لذت ببرید.

کتاب تمرین درک مطلب

جهت تهیه محصولات آموزشی با کیفیت و با رفع اشکال رایگان به فروشگاه سایت مراجعه بفرمایید.

www.zabankey.ir/shop

خودم 4
کلاس های آنلاین آیلتس، سلپیپ و مکالمه با استاد فراهانی ( تماس با پشتیبانی )
youtube logo 2
کانال یوتوب ما را دنبال کنید.

درباره ادمین زبان انگلیسی

بیست و یک سال سابقه آموزشی, تالیف بیش از 28 عنوان کتاب رسمی و نوشتن 200 مقاله زبان انگلیسی سطوح مختلف.

حتما ببینید

کاربردهای زبانی کنکور زبان

یکی از مهمترین بخش ها در آزمون های زبان انگلیسی ( آیلتس، تولیمو، تافل، کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

youtube logo 2
صفحه یوتوب ما را دنبال کنید.
error: Content is protected !!