خانه / معرفی سایت

معرفی سایت

به وب سایت ما خوش آمدید!!!

در این برگه معرفی مفصل تری جهت آشنایی مخاطبین با وب سایت و خدمات آموزشی ما به شما ارائه خواهیم کرد.

ما با ارائه منابع و اطلاعات ارزشمند به دانش آموزان کمک می کنیم تا به اهداف تحصیلی خود دست یابند. وب سایت ما پر از جزوه هایی است که برای کمک به دانش آموزان در کسب بهترین نمرات ممکن در امتحانات طراحی شده است. ما می دانیم که آمادگی برای امتحانات می تواند طاقت فرسا باشد، به همین دلیل است که ما جزوه هایی ایجاد کرده ایم که طیفی از موضوعات و موضوعات را پوشش می دهد.

تیم مربیان متخصص ما هر جزوه را با دقت درست کرده اند تا مرتبط ترین و به روزترین اطلاعات را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. چه با موضوع خاصی مشکل داشته باشید یا به نکاتی برای مطالعه مؤثر نیاز داشته باشید، منابع ما برای کمک به موفقیت شما طراحی شده اند.

ما بر این باوریم که آموزش، کلید باز کردن پتانسیل کامل شما است و متعهد هستیم که به شما در دستیابی به اهداف تحصیلی خود کمک کنیم. از اینکه وب سایت آموزشی ما را برای حمایت از شما در سفر تحصیلی خود انتخاب کردید متشکریم

مدیر سایت

مهندس کیاوش فراهانی با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه آموزش و تالیف کتب زبان انگلیسی در سطوح مختلف در کنار داشتن مدارک معتبر بین المللی و ملی, مدیریت سایت آموزشی ما را بر عهده دارند.

تجربیات و سوابق مدیر سایت

21 سال است که مشغول شغل سخت و عاشقانه تدریس در تهران و سایر استان های کشور ( اصفهان، شیراز، رشت، همدان، اراک، ساوه، بابل، لاهیجان، شاهرود، کرمانشاه، بوشهر، عسلویه، اهواز، زاهدان، گرمسار، تاکستان و ….) هستم و به قول خودمان در این کار استخوان ترکاندم و سردی و گرمی زیادی چشیدم.

  • تالیف بیش از 28 عنوان کتاب آموزشی، کمک آموزشی
  • حضور در شبکه های مختلف رادیو، تلویزیون و شبکه های مجاز ماهواره ای
  • مدرس اولین فیلم های آموزشی زبان در کشور در سال 1381
  • برگزارکننده همایش های مختلف آموزشی و سازمانی
  • برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی و سازمانی در سراسر کشور
  • تدریس در مدارس خوب و درخشان تهران و شهرستان ها
  • تدریس رشته زبان تخصصی به صورت آنلاین
  • تهیه بیش از 1000 ساعت فیلم و پست های آموزشی
  • مدارک معتبر بین المللی تدریس زبان انگلیسی

سال هاست که این تلاش ها مورد توجه عزیزانم در سراسر کشور و حتی خارج از کشور مورد توجه و لطف مخاطبان و دانش آموزان عزیزم بوده است. این محبت ها همگی در نهایت، احساس رضایت و آرامش قلبی به من داده و انگیزه من برای ادامه این مسیر را دوچندان کرده است .

با توجه به رشد تکنولوژی و شرایطی که در جهان بعد از بیماری کرونا اتفاق افتاد، نوع و روش تدریس تغییر کرد و به سمت فضای مجازی و اینترنت سوق پیدا کرد . البته که به نظر من به چند دلیل کاملا هم واجب بود زیرا دانش و مهارت های فردی اساتید در آموزش مشخص شد و بی تاثیر بودن برخی در امر آموزش کاملا مشخص شد.

برخی در این چند سال حذف شدند و حتی برخی فراموش شدند. همچنین در برخی مناطق که امکان دسترسی به اساتید و جزوات خوب وجود نداشت، این امر دسترسی را ساده تر کرد و گام بزرگی در جهت عدالت آموزشی برداشته شد.

معرفی خدمات

انتشارات دیجیتال ما در فروردین سال 1401 تأسیس شد. تاکنون مقالات، جزوات و کتاب های با کیفیتی را به عموم علاقمندان، دانش آموزان و داوطلبان آزمون های مختلف عرضه کرده ایم و به سمت اهداف عالی در حال پیش رفتن هستیم.

بیش از یک میلیون نفر طبق آ مار رسمی گوگل در سطح جهان از سایت ما بازدید و نیاز های آموزشی خود را با بهترین قیمت و کیفیت برطرف کرده اند. حتی برای همه دانش آموزان کشور رفع اشکال رایگان را نیز فراهم کردیم و می توانند با پشتیبانی سایت با خیالی آسوده مطالعه کنند.

معرفی وب سایت 2
معرفی خدمات

اهداف

من در کنار تیمی از همکاران، دانش آموزان برتر و دوستان همواره در حال تلاش برای ارائه خدمات آموزشی جذاب، متنوع و به روز، به شما علاقمندان و داوطلبان آزمون های مختلف هستیم و شبانه روز در حال تلاش برای کسب رضایت شما عزیزان و گره گشایی در امر یادگیری و موفقیت شما عزیزان هستیم.

معرفی وب سایت
کلیپ کوتاه معرفی استاد فراهانی
youtube logo 2
youtube logo 2
صفحه یوتوب ما را دنبال کنید.
error: Content is protected !!