خانه / کنکور سراسری / زبان تخصصی / بهترین جزوه زبان تخصصی

بهترین جزوه زبان تخصصی

بچه ها همانطور که می دانیم منبع مشخصی برای کنکور رشته منحصرا زبان وجود ندارد در نتیجه داوطلبان باید با آمادگی کامل در آزمون این رشته شرکت کنند. به راحتی نیز جزوه زبان تخصصی خوب یافت نمی شود.

بسیاری از علاقمندان به شرکت در آزمون منحصرا زبان دچار سردرگمی هستند. کتاب های موجود در بازار هم عملکرد خوبی را در این سال ها از خود نشان ندادند و فقط از روی ناچاری خرید می شوند. با تحقیق زیاد توانستم بهترین جزوه برای داوطلبان زبان تخصصی را تهیه کنیم و به شما معرفی کنم.

اسم این کتاب The Bridge می باشد و تالیف استاد کیاوش فراهانی است و از بخش محصولات سایت یا کلیک روی تصویر کتاب قابل تهیه می باشد.

این کتاب شامل تمام سر فصل های گرامری لازم برای زبان تخصصی، سوال های چهار گزینه ای، کاربرد زبانی و مکالمه ها، جمله سازی و غیره است. این کتاب شامل سر فصل های مختلف طبقه بندی و نمونه سوال های کنکورهای سال های گذشته میشود.

هم زمان با مطالعه این کتاب و یا قبل از شروع, باید واژگان زبان تخصصی را مطالعه کنید. فراموش نکنید پایه و اساس‌ کنکور رشته زبان واژگان و ترجمه سریع است.

فراموش نکنید که واژگان بخش مهم و جدانشدنی کنکور زبان تخصصی می باشد و از طریق فروشگاه سایت یا کلیک روی تصویر زیر قابل تهیه می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد آزمون زبان تخصصی به صفحه اینستاگرام استاد یا چت باکس پایین سایت مراجعه کنید.

بهترین منبع برای جمع بندی

بهترین منبع برای کسانی که در مرحله آخر هستند و یا نسبتا قوی هستند، سوال های کنکور سال های گذشته است که برای اولین بار همه آن ها را یکجا جمع کردیم و پاسخ های آن ها را برای شما نوشتیم تا تسلط و سرعت شما برای آزمون بیشتر شود. توجه کنید که سوال ها واقعی هستند.😍

✔ اگر در آزمون تخصصی نتوانستید نمره خوبی کسب کنید نا امید نشوید زیرا برای همه یکسان است و مهم نمره تراز شما در آزمون می باشدو نه درصد شما. 👌

✔ ایرادات و نقاط ضعف خود در این جزوه را با مارکر مشخص کنید و آن ها را برای روز آزمون نگذارید.

به امید موفقیت شما عزیزان🌹

سوالات کنکور سال های گذشته زبان تخصصی
سوالات کنکور زبان تخصصی

درباره ادمین زبان انگلیسی

بیست و یک سال سابقه آموزشی, تالیف بیش از 28 عنوان کتاب رسمی و نوشتن 200 مقاله زبان انگلیسی سطوح مختلف.

حتما ببینید

زبان تخصصی و منابع کنکور زبان

سلام به داوطلبان عزیز کنکور رشته منحصرا زبان و علاقمندان به رشته زبان انگلیسی، در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

youtube logo 2
صفحه یوتوب ما را دنبال کنید.
error: Content is protected !!