خانه / کنکور سراسری / کلاس آنلاین یا کلاس حضوری

کلاس آنلاین یا کلاس حضوری

در سال های اخیر، روند رو به رشدی به سمت کلاس آنلاین به جای کلاس های حضوری وجود داشته است. در حالی که هر گزینه دارای مجموعه ای از مزایا و معایب خاص خود است، تصمیم گیری در نهایت به ترجیحات و شرایط فردی بستگی دارد.

کلاس های آنلاین برای کسانی که مشغله زیادی دارند یا در مناطق دور افتاده زندگی می کنند، انعطاف پذیری و راحتی را ارائه می دهد. آنها همچنین اغلب دسترسی به طیف وسیع تری از دوره ها و مدرسان را فراهم می کنند. از سوی دیگر، کلاس‌های حضوری فرصت‌های یادگیری عملی و فرصت ایجاد ارتباطات معنادار با همکلاسی‌ها و معلمان را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، برخی از دانش‌آموزان ممکن است هنگام حضور حضوری در کلاس‌ها انگیزه خود را حفظ کنند. در نهایت، انتخاب بین کلاس های آنلاین و حضوری به ترجیح شخصی و نیازهای خاص دانش آموز بستگی دارد.

قبل از بیماری و شیوع کرونا مردم و اساتید توجه خاصی به آموزش غیر حضوری یا در فضای مجازی نداشتند و اکثرا آن را رد می کردند. موسسات و باندهای آموزشی وبرخی نیز به دلیل تضاد منافع تلاش به تخریب کلاس آنلاین یا اساتید آن ها می کردند. اما به مرور این کلاس ها رایج شد و روز به روز در حال پیشرفت و ارتقا کیفیت هستند.

با شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن مدارس و آموزشگاه ها و همچنین با پیشرفت زیر ساخت ها، وجود فضای مجازی برای آموزش بیش از پیش حس شد و نیاز به آن در عرصه های مختلف ضروری جلوه کرد. با توسعه زیر ساخت ها و امکانات کلاس های آنلاین، این کلاس ها جای خود را در فضای آموزش کشور بیش از پیش باز کردند و رو به گسترش هستند.

از منافع کلاس های آنلاین می توان موارد زیادی را بیان کرد که به تعدادی از آن ها با توجه به تجربه تیم ما اشاره می کنیم:

 • ذخیره زمان به جای اتلاف وقت در ترافیک و غیره
 • هزینه کمتر نسبت به کلاس های گروهی و خصوصی
 • دیدن و مشاهده چند باره کلاس ها و درک بهتر و بیشتر سرفصل ها به جای یک بار حضور و یادگیری در کلاس واقعی
 • در دسترس بودن اساتید در فضای مجازی برای رفع اشکال
 • بهداشتی و ایمن بودن در برابر انواع میکروب ها، ویروس ها ، بیماری ها یا اتفاقات طبیعی
 • از حاشیه های کلاس های کنکور و هم کلاسی ها دور بودن
 • یادگیری در فضای ساکت تر
 • سرعت آموزش چند بابری نسبت به کلاس های حضوری

با توجه به مواردی که ذکر کردم اگر خود شما حق انتخاب داشتید کدام یک را انتخاب می کنید؟ کلاس حضوری رفتن، حاشیه و غیره یا کلاس آنلاین رفتن؟

هدف از برگزاری دوره های سازمانی:

معمولاً سازمان ها و شرکت هایی که در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت دارند باید در بخش بازرگانی بین المللی دارای کارمندانی مسلط به زبان انگلیسی باشند تا پازل موفقیت مجموعه به درستی شکل بگیرد. لذا برای ارتقاء دانش زبان انگلیسی مدیران و کارشناسان امور بازرگانی می بایست دوره های کوتاه مدت و میان مدت آموزشی در نظر گرفته شود؛ تا به صورت هدفمند کسانی که دارای پایه زبانی متوسط هستند به نقطه مطلوب دست یابند و افرادی که از دانش زبانی پایین تری برخوردار هستند با طی دوره های زبان عمومی به سطح مطلوب و پس از آن در صورت نیاز شرکت وارد دوره های بعدی شوند.

بهترین کلاس آنلاین یا حضوری

با تجربه، تحقیق گسترده، نزدیک و با مشاهده نظر سنجی های دانش آموزان، میان کلاس آنلاین کنکور و دبیرستان و با در نظر گرفتن هزینه مناسب، کیفیت و اساتید ، قاطعانه کلاس آنلاین مستقیم با خود استاد فراهانی را به شما دوستان و والدین محترم پیشنهاد می کنم و در این انتخاب کوچکترین شکی به خود را ندهید و با آگاهی و بررسی این انتخاب را انجام دهید. دلیل اصلی آن هم حذف واسطه ها و افزایش کیفیت و سرعت آموزش می باشد.

دوره و کلاس آنلاین بر اساس هدف شما و سطح شما تعریف خواهند شد. این کلاس ها 30 دقیقه ای و جذاب هستند و حتی شاغلین و کارمندان هم به راحتی به اهداف خود خواهند رسید.

آپارات، آیلتس، کلمات ناآشنا

در حال حاضر پلت فرم های زیادی برای آموزش وجود دارند که با قیمت های متنوع و اساتید خوب مشکل شما را رفع خواهند کرد. یکی از این پلت فرم ها hitalki می باشد.

کلاس آنلاین یا حضوری
جهت داشتن کلاس آنلاین خصوصی، درخواست خود را به همراه شماره تلفن به صورت پیامک در چت باکس یا شماره پشتیبانی ارسال کنید.
youtube logo 2

درباره ادمین زبان انگلیسی

بیست و یک سال سابقه آموزشی, تالیف بیش از 28 عنوان کتاب رسمی و نوشتن 200 مقاله زبان انگلیسی سطوح مختلف.

حتما ببینید

گذشته کامل یا ماضی بعید و کاربرد های آن

🔺زمان گذشته کامل از زمان های مهم در امتحانات، آزمون ها و یا مکالمه به …

2 نظرات

 1. سارا جوانی

  سلام استاد. شما در های تاکی شما کلاس آنلاین مکالمه دارین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

youtube logo 2
صفحه یوتوب ما را دنبال کنید.
error: Content is protected !!