خانه / عمومی / آهنگ های کیاوش فراهانی

آهنگ های کیاوش فراهانی

دوستان و علاقمندان به آهنگ ها و موسیقی ایرانی درود بر شما

امیدوارم هرجای این جهان بزرگ که هستید شاد و سلامت باشید و شعله های احساس و عشق و دوست داشتن در وجود شما روشن باشد. من کیاوش فراهانی هستم. تقریبا در سطح کشور و شاید فراتر من را به عنوان مدرس حرفه ای زبان انگلیسی می شناسند. اما در این مقاله با هم دیگر رفیق هستیم و استادی شاگردی را برای زمانی کوتاه کنار می گذاریم تا کمی بیشتر با روحیات من آشنا می شوید.

هر فردی در زندگی ممکن است استعداد های ذاتی متفاوتی داشته باشد. نیم کره های مغز عملکردهای گوناگونی دارند. برخی سمت چپ مغزشان فعال تر است و برخی سمت راست مغزشان. برخی دارای قدرت تجزیه و آنالیز دارند و برخی حافظه قوی تری دارند. برخی صدای دوست داشتنی دارند و برخی چهره جذاب. این تفاوت ها بسیارند. یکی از استعداد های من نیز علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، نواختن و ساختن آهنگ است.

آنطور که والدین من می گویند زمانی که چند روزه بودم، پدرم برای من آوازی غمگین می خواند و من در واکنش به آن اشک میریزم. آنجا پدرم متوجه واکنش من به صداهای اطراف می شود. کمی بزرگ تر شدم من را نزد استاد بزرگ پیانو تهران می برند و از من آزمونی می گیرند. در پایان استاد با تاکید به ما پیشنهاد ادامه موسیقی و کار را با قدرت می دهد.

حدود سه استاد در زندگی داشتم که هر کدام مدت اندکی با من کار کردند. دلیل این موضوع نیز تمایل من به قدم گذاشتن در دنیای بدون چهارچوب موسیقی بود. یعنی خود را علاقمند به قفس بی انتهای نت ها ندیدم و شاید اشتباه کردم ولی مهم رضایت از خود در زمان حال یا گذشته است که من دارم.

در سن 7 سالگی که پدر به عنوان جایزه واکس زدن برای من کیبورد (ارگ) خرید تا زمان حال با این ساز موسیقی زندگی کردم و همدم خوبی در شادی ها و غم ها بوده است. به طور طبیعی هم زمان با نواختن آهنگ ها گاهی آواز میخواندم تا اینکه در سال 1390 اولین بار پا به استودیوی ضبط موسیقی گذاشتم و اولین آهنگ خود را به دلیل علاقمند شدن به دختر خانمی خواندم. احساس خود را برای یکی از هنرمندان روشن دل گفتم و او بعد از 20 روز شعری برای من خواند که همیشه در ذهنم است و آن را خواندم.

تجربه خوبی از نظر هنری بود اگرچه خاطره تلخی از آن رابطه دارم که دلیلش هم نقشه شوم یک به ظاهر معلم فیزیک کنکور بود که این رابطه را خراب کرد. البته که او در زندگی خود دوبار شکست داشته و به خاطر موضوعات اخلاقی از چند مدرسه دخترانه اخراج شد و خداوند بر ذات آن ها دانا است.

این متن را به عنوان زمینه تولید این آهنگ در ذهن داشته باشید. حال که به آن گوش کنید درک بهتری از حس آن دوران خواهید داشت. امیدوارم از شنیدن آن لذت ببرید. این آهنگ در سال 1387 ساخته شد. اسم آن را سرنوشت گذاشتم و بعد ها به نام دل باخته ریمیکس و پخش شد.

این موزیک در سال 1394 با هنرمندی دوست خوبم، نوازنده و استاد چیره دست سینا کلوت و پنجه های طلایی استاد یونس اسکندری به صورت کلاسیک مجدد ساخته و بازخوانی شد. این کار در رادیو جوان و سایت های موسیقی پخش شد و در زمان خود هزاران دانلود داشت و استقبال خوبی از آن صورت گرفت.

آهنگ دل باخته

موزیک بعدی و جدیدتر من که دارای اسپانسر بود و برای کاور یک موزیک ویدیوی آموزشی ساخته و ضبط شده بود در سال 95 پخش شد و با استقبال خوبی روبه رو شد. نام این آهنگ به درخواست اسپانسر، پرستو گذاشته شد.

این آهنگ را با علاقه بسیاری که به دوست عزیزم امید داشتم و دارم خواندم و در شبکه های مختلف برای دانش آموزان و تبلیغات آموزشی چند بار از رادیو و تلویزیون پخش شد.

پخش آهنگ وموزیک ویدیو در کانال های مختلف

آپارات، آیلتس، کلمات ناآشنا
کانال آپارات ما
مکالمه انگلیسی، آیلتس، سلپیپ، کلاس آنلاین
کلاس های آنلاین آیلتس، سلپیپ و مکالمه با استاد فراهانی ( تماس با پشتیبانی )

درباره ادمین زبان انگلیسی

بیست و یک سال سابقه آموزشی, تالیف بیش از 28 عنوان کتاب رسمی و نوشتن 200 مقاله زبان انگلیسی سطوح مختلف.

حتما ببینید

سفرنامه استانبول

پای به راه نی خود راه می گویدت که چون باید رفت یکی از جذاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

youtube logo 2
صفحه یوتوب ما را دنبال کنید.
error: Content is protected !!