خانه / مشاوره / بهترین معلم زبان انگلیسی کنکور

بهترین معلم زبان انگلیسی کنکور

سلام به همه عزیزانم در سراسر کشور. بادر این نوشته فاکتور های بهترین معلم را با هم بررسی می کنیم. پیشرفت در آموزش یک زبان دوم همچون زبان انگلیسی مستلزم داشتن آموزش صحیح و یادگیری اصولی است. داشتن یک استاد خوب و یا شرکت در کلاس های با کیفیت آموزشی بالا می تواند بر پیشرفت و انگیزه شما تاثیر بگذارد.

یک استاد زبان خوب می تواند انگیزه شما برای ادامه مسیر را افزایش دهد و لذت یادگیری را چند برابر کند.

انتخاب بهترین معلم خوب کار دشواری است.

ما در این مقاله سعی داریم تا معیارهایی برای شما تعریف کنیم که میتوانید به کمک آن ها انتخاب صحیح تری داشته باشید.

علاوه بر احترامی که به زحمت همه اساتید می گذاریم و بر زحمات آن ها ارج می نهیم ولی این مقاله را با کمی دید انتقادی نوشتیم.

اگر قبل از آمدن ویروس کرونا این سوال را می پرسیدید، پاسخ دادن به آن کمی دشوار بود. در عرصه آموزش کنکور، باندها و چند گروه مشخص وجود داشتند که اساتید خود را حمایت و روی آن ها تبلیغات می کردند و با حمایت های دسته جمعی یا پورسانت گرفتن، کتاب و تدریس آن ها را تبلیغ می کردند. در نهایت با انواع حاشیه ها، زمان را سپری می کردند تا اینکه زمان آ زمون سراسری فرا برسد و گند کار بالا نیاید.

با آمدن فضای مجازی، کلاس های آنلاین و مشخص شدن توانایی های اساتید، به راحتی می توان تشخیص داد که کدام استاد در این عرصه موفقیت بیشتری کسب کرده است و دیگر باند بازی، تعاریف الکی و کلنگی برخی مشاوران، زیرآب زدن و غیره مانند گذشته، نقشی در موفقیت و ثروت اندوزی این افراد ندارند.

در همین فضای مجازی هم با خریدن فالور های فیک و خرج تبلیغات کردن تلاش می کنند که سر زبان ها بمانند ولی جذب و شهرت آن ها بیش از 70درصد کاهش پیدا کرد.

انواع اساتید کنکور و دبیرستان

  • برخی اساتید که قدیمی هستند و از روش های قدیمی استفاده می کنند که دیگر جواب گو نیست.
  • برخی اساتید بسیار جوان هستند و با کپی کردن جزوات و بیان اساتید برتر تلاش دارند تا راهی برای خود باز کنند که عموما به شومن بازی و جذب دقت دارند و نه نتیجه.
  • برخی اساتید هستند که فقط خوب درس می دهند ولی پیگیر نیستند و نتیجه برایشان اهمیت ندارد.
  • برخی اساتید هم هستند که هم تجربه دارند، هم خوب درس می دهند و هم پیگیر دانش آموز هستند تا پیشرفت آن ها را مشاهده کنند.

بهترین معلم زبان کنکور

بنابرنظر سنجی ها و بررسی های انجام شده و با احترام به همه اساتید، بهترین استاد زبان در فضای مجازی و کلاس های آنلاین استاد کیاوش فراهانی را می توان در نظر گرفت. 22 سال سابقه درخشان تدریس در شانزده شهر کشور، تدریس در پلت فرم های خارجی، تالیف بیش از 28 عنوان کتاب آموزشی و زبان عمومی، برگزاری همایش های استانی،کارگاه های سازمانی و تالیف بیش از 210 مقاله آموزشی در کنار مدارک بین المللی را می توان بخشی از رزومه این استاد توانا در نظر گرفت.

روش تدریس خاص، استفاده از تکنولوژی روز، نظم و طرح درس، نوآوری و ایده های خلاقانه در فضای مجازی و کلاس های آنلاین ، بیان ساده در کنار روش های فوق العاده کاربردی، ارزیابی مستمر، تالیفات سنگین و آزمون های شبیه ساز ، پیگیری پیشرفت دانش آموزان، همایش های بی مانند و بی رقیب از نظر کیفیت و سرعت در تهران و شهرستان ها از ویژگی های ایشان می باشد.

جهت استفاده از محصولات و کتاب های استاد فراهانی، حضور در کلاس های آنلاین و یا دوره های رایگان ایشان می توانید از طریق کلیک کردن روی لینک زیر، چت باکس یا شماره پشتیبانی، در ارتباط باشید.

آپارات، آیلتس، کلمات ناآشنا، بهترین معلم
فیلم توضیحات کنکور زبان
بهترین معلم
فروشگاه محصولات و فیلم های آموزشی
youtube logo 2

درباره ادمین زبان انگلیسی

بیست و یک سال سابقه آموزشی, تالیف بیش از 28 عنوان کتاب رسمی و نوشتن 200 مقاله زبان انگلیسی سطوح مختلف.

حتما ببینید

کاربردهای زبانی

یکی از مهمترین بخش ها در آزمون های زبان انگلیسی (آیلتس، تافل، کنکور سراسری رشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

youtube logo 2
صفحه یوتوب ما را دنبال کنید.
error: Content is protected !!